درگاه پرداخت درون‌برنامه مستقل برای اپ‌های اندرویدی

درگاه پرداخت درون‌برنامه مستقل برای اپ‌های اندرویدی

برای انجام‌دادن یا انجام‌ندادن هر کاری، می‌توان فهرستی طولانی از دلایل را ردیف کرد. مشهور است که برای توجیه یک اشتباه، اگر هزار دلیل بیاوری می‌شود هزار و یک اشتباه! ولی در توجیه یک کار درست معمولاً یک دلیل اقناع‌کننده بسنده‌ست. مهم این است که یک دلیل تا چه حد «عقلانیت» در خودش داشته باشد.

اگر شما برنامه‌نویس یا طراح یک اپلیکیشن هستید که بنا به هر دلیلی، با خدمات مالی سر و کار دارد، ما دلایلی قانع‌کننده داریم که چرا استفاده از SDK هیلاپی کار درستی است و برای این کار تنها یک دلیل نداریم، بلکه ۱+۵  دلیل قانع‌کننده و عقلانی داریم. اگر مایلید که بسم‌الله! این گوی و این میدان. بخوانید، ارزیابی کنید و اگر قانع‌کننده بود، این لینک را یک کلیک ساده کنید تا داستان ما با یکدیگر آغاز می‌شود!

دلایل استفاده از SDK پرداخت درون‌برنامه هیلاپی

به‌جای استفاده از یک API درگاه پرداخت برای فروش اقلام درون برنامه‌ای در اپ خود که انعطاف‌پذیری کمی دارد، چرا از SDK پرداخت هیلاپی استفاده نمی‌کنید و از مزایای زیر بهره نمی‌برید؟

پیاده‌سازی سوپر‌راحت!

پیاده‌سازی SDK پرداخت هیلاپی فقط چند خط کدنویسی نیاز دارد که در کمتر از پنج دقیقه می‌توانید آن را انجام دهید. وقت طلاست و بهتر است به‌جای اینکه به فکر این باشید که از اول و خط به خط اپلیکیشن خودتان را طراحی کنید، قسمت‌هایی را به دیگرانی بسپارید که در آن حوزه باتجربه‌ترند.

درگاه پرداخت مستقل برای موبایل

مستقل از مارکت‌های اندرویدی است؛ یعنی می‌توانید حاشیۀ سودی که به این مارکت‌ها تعلق می‌گیرد، به سمت خودتان روانه کنید. از یک درگاه پرداخت درون‌برنامه مستقل استفاده کنید. SDK پرداخت هیلاپی گزینۀ بهتری به نسبت IPG و Web Viewهای متداول و پرداخت در بستر مارکت‌های اندرویدی است.

پرداخت‌های امن در شبکه شاپرک

SDK  درون‌پرداخت هیلاپی از بستر شبکه بانکی (شاپرک) برای انجام پرداخت‌ها استفاده می‌کند. تصفیه حساب‌های روزانه برای همه توسعه‌دهندگان از قابلیت‌های کلیدی پلتفرم ماست.

ارتقای تجربه کاربری

در عصر پیچیدگی، برگ‌برنده ساده‌کردن تا جای ممکن است؛ چراکه آدمیان دیگر حوصلۀ پیچیدگی در ساحت‌های مختلف زندگی را ندارند. سهولت فرایند پرداخت با هیلاپی، از پیچیدگی‌های غیرضروری کم کرده و کاربران اپلیکیشن تلفن‌همراه شما می‌توانند ساده‌تر از همیشه عملیات پرداخت را در داخل اپ شما انجام‌دهند.

پذیرش کلیه کارت‌های شتابی

SDK پرداخت درون‌برنامه‌ای هیلاپی از بستر پرداخت شبکه شاپرک استفاده می‌کند. تمامی کارت‌های متصل به شتاب می‌توانند عملیات پرداخت را امن و سریع انجام‌ دهند.

نرخ‌های تبدیل بالاتر

تعداد بیشتری از کاربران خود را به خریداران نهایی محصولات، خدمات یا اقلام درون‌برنامه‌ای خود تبدیل کنید. هرچه کار ساده‌تر باشد نمودارهای شما زیباتر است و پیامک واریز وجه هم پر و پیمان‌تر است!

این ۱+۵ دلیل را کنار هم بگذارید و ارزیابی کنید که آیا قانع‌کننده هست یا نه. هیلاپی شما را می‌خواند!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.