هیلاپِی

با SDK پرداخت درون برنامه‌ای بازی و اپ خود را متحول کنید!

گیم یا اپ خود را به یک درگاه مستقل از مارکت مجهز کنید!
روشی تازه برای انجام پرداخت توسط کاربران اپ‌های تلفن همراه در ایران پیاده‌سازی سریع، ساده و بدون پیچیدگی برای همه توسعه‌دهندگان موبایل

مزیت‌ها

پیاده‌سازی آسان

پیاده‌سازی SDK پرداخت درون برنامه هیلاپی فقط چند خط کدنویسی نیاز دارد که در کمتر از پنج دقیقه می‌توانید آن را انجام دهید. کمک می‌کنیم تا وقت ارزشمند خود را برای توسعه بهتر محصول‌تان صرف کنید!

برداشت مستقیم

سرویس برداشت مستقیم چیست؟ این سرویس به اپلیکیشن اجازه می‌دهد براساس شرایط تعیین شده برای سرویس دهی از موجودی سپرده بانکی کاربر اپلیکیشن مبلغ عضویت را برداشت و عضویت کاربر برای استفاده از خدمات اپلیکیشن تمدید کند.

تسهیم روزانه بدون کارمزد

هر روز صبح، درآمد روز قبل خود را در حساب بانکی خود، یا شریک‌تان داشته باشید. درآمد شما هر چقدر که باشد، تا حداکثر 24 تا 48 ساعت کاری، در حساب بانکی‌تان خواهد بود.

رمز یک‌بار مصرف (OTP)

یکی از مهم‌ترین خدمات و ویژگی‌های هیلاپِی؛ ارائۀ سرویس رمز یک‌بار مصرف به مشتریان است، در کنار سایر مزایا، کاربران در محیطی امن پرداخت‌ خود را انجام می‌دهند.

نحوه کار SDK پرداخت درون برنامه‌ای را در یک برنامه نمونه ببینید:

با استفاده از SDK پرداخت درون برنامه‌ای هیلاپی فرایند پرداخت بسیار ساده می‌شود و دیگر نیاز نیست کاربر برای وارد کردن اطلاعات کارت بانکی خود از محیط برنامه یا بازی خارج شود؛ به همین خاطر تعداد تراکنش‌های موفق به طرز معنی‌داری بیشتر از حالت عادی (استفاده از IPG) است.

همین حالا ثبت نام کنید
و 90 روز خدمات رایگان دریافت کنید:

این بازی‌ها به ما اعتماد کردند

بازی گلمراد مدریک پرداخت درون برنامه ای
گلمراد
شهرزاد قصه‌دان
بازی تاج و تخت پرداخت درون برنامه ای
داستان تاج و تخت

همین حالا ثبت نام کنید
و 90 روز خدمات رایگان دریافت کنید: