خدمات هیلاپِی​

یک بستر پرداخت #همه‌فن‌حریف

هدف هیلاپِی ارائه روشی آسان و امن برای جابجایی پول در شرایط مختلف است. از ارائه درگاه پرداخت اینترنتی و درگاه پرداخت اختصاصی گرفته تا پرداخت حرفه‌ای توسط API، پرداخت درون برنامه‌ای تا بستری برای پذیرش پرداخت‌های کارت به کارت به صورت هوشمند و پرداخت از طریق لینک پرداخت و کد QR؛ همه این خدمات متنوع پرداخت را با هیلاپی و در سریع‌ترین زمان ممکن تجربه کنید.

درگاه پرداخت اختصاصی

متن درگاه پرداخت اختصاصی یک درگاه پرداخت اینترنتی است که با توجه به ماهیت برند و هویت سازمانی شما قابل تغییر ظاهر است. اگر می‌خواهید برای مشتریان خود یک درگاه پرداخت اینترنتی شخصی‌سازی شده داشته باشید که با نام برند، لوگو و رنگ سازمانی‌تان مزین شده است، به خانواده هیلاپی بپیوندید. اگر هم یک درگاه پرداخت اینترنتی برای شما کافی است، جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا ارائه چنین درگاهی برای همه کاربران هیلاپی میسر است.

لینک پرداخت و کد QR

اگر دوست دارید در زمان ارسال فاکتور یا اعلان به مشتریان، راهی برای گرفتن پول از آنها داشته باشید، این قابلیت هیلاپی می‌تواند راهگشا باشد. علاوه بر لینک پرداخت، می‌توانید از کدهای مربعی QR برای دریافت ساده‌تر وجوه استفاده کنید. به این صورت که وقتی سفارش مشتری آماده شد و این اعلان را از طریق پیامک به اطلاع او رساندید، می‌توانید لینک پرداخت را نیز ضمیمه کنید یا زمانی که مشتریان به شما سر می‌زنند، می‌توانند به سادگی هرچه تمام‌تر کد QR را اسکن کرده و پرداخت کنند. 

دسترسی API

برنامه‌نویسان موبایل، توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای رومیزی و کسب‌وکارهای بزرگی که جامعه مخاطبان خاص خود را دارند، ترجیح می‌دهند راه‌های پرداخت ساده‌تری را پیش پای مشتریان خود بگذارند. اگر شما جزو این دسته از افراد هستید، هیلاپی راه‌کارهای منعطف و قابل توجهی را برای شما در اختیار دارد. علاوه بر گزارش‌گیری با استفاده از API می‌توانید فرایند پرداخت را بر این بستر سوار کنید تا بالاترین تجربه کاربری ممکن را داشته باشید.

درگاه بانکی IPG

با در اختیار داشتن درگاه بانکی هیلاپِی، بی‌نیاز از سایر درگاه‌ها خواهید بود، چرا که درگاه بانکی هیلاپِی به تمام PSPهای موجود متصل است و بدون نیاز به ای نماد وبسایت، و همچنین با تسویه حساب 24 ساعته با مشتریان، به صورت هوشمندانه فضای کسب و کار شما را به سرعت در مسیر فناوری‌های روز مالی دنیا، قرار خواهد داد.

برداشت مستقیم

سرویس برداشت مستقیم چیست؟
این سرویس به اپلیکیشن اجازه می‌دهد براساس شرایط تعیین شده برای سرویس دهی از موجودی سپرده بانکی کاربر اپلیکیشن مبلغ عضویت را برداشت و عضویت کاربر برای استفاده از خدمات اپلیکیشن تمدید کند.

گزارش‌های متنوع

داشبورد مدیریت قدرتمند، همراه با انواع گزارش‌ها، از جمله: گزارش نصب و گزارش Device که عملکرد مالی و بازاریابی را به صورت دقیق و هوشمند ارائه خواهد داد.

تسهیم روزانه، بدون کارمزد

هر روز صبح، درآمد روز قبل خود را در حساب بانکی خود، یا شریک‌تان با کارمزد صفر درصد داشته باشید. درآمد شما هر چقدر که باشد، تا حداکثر 24 ساعت بدون تاخیر، در حساب شما خواهد بود.

رمز یک‌بار مصرف (OTP)

یکی از مهم‌ترین خدمات و ویژگی‌های هیلاپِی؛ ارائۀ سرویس رمز یک‌بار مصرف به مشتریان، در کنار سایر مزایای خود، در محیطی امن، برای پرداخت‌ها می‌باشد.