خدمات هیلاپِی

یک بستر پرداخت #همه‌فن‌حریف!

هدف هیلاپِی ارائه روشی آسان و امن برای جابجایی پول در شرایط مختلف است. از ارائه درگاه پرداخت اینترنتی و درگاه پرداخت اختصاصی گرفته تا پرداخت حرفه‌ای توسط API، پرداخت درون برنامه‌ای تا بستری برای پذیرش پرداخت‌های کارت به کارت به صورت هوشمند و پرداخت از طریق لینک پرداخت و کد QR؛ همه این خدمات متنوع پرداخت را با هیلاپی و در سریع‌ترین زمان ممکن تجربه کنید.

درگاه پرداخت اختصاصی

متن درگاه پرداخت اختصاصی یک درگاه پرداخت اینترنتی است که با توجه به ماهیت برند و هویت سازمانی شما قابل تغییر ظاهر است. اگر می‌خواهید برای مشتریان خود یک درگاه پرداخت اینترنتی شخصی‌سازی شده داشته باشید که با نام برند، لوگو و رنگ سازمانی‌تان مزین شده است، به خانواده هیلاپی بپیوندید. اگر هم یک درگاه پرداخت اینترنتی برای شما کافی است، جای هیچ نگرانی وجود ندارد زیرا ارائه چنین درگاهی برای همه کاربران هیلاپی میسر است.

کارت به کارت هوشمند

مشتریان فروشگاه‌های آنلاین، فروشگاه‌های عادی سطح شهر و فروشگاه‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی مشغول به فعالیت هستند، همچنان با این تقاضا از سوی مشتریان خود مواجه می‌شوند که پرداخت به صورت کارت به کارت صورت بگیرد. از آنجایی که همیشه حق با مشتری است، در بستر کارت به کارت هوشمند ما، افراد می‌توانند هزینه‌های مربوطه را تا سقف 50 میلیون تومان ارسال کنند و کسب‌وکارها نیز به سادگی توان رصد و پردازش تک‌تک این تراکنش‌ها را دارند.

لینک پرداخت و کد QR

اگر دوست دارید در زمان ارسال فاکتور یا اعلان به مشتریان، راهی برای گرفتن پول از آنها داشته باشید، این قابلیت هیلاپی می‌تواند راهگشا باشد. علاوه بر لینک پرداخت، می‌توانید از کدهای مربعی QR برای دریافت ساده‌تر وجوه استفاده کنید. به این صورت که وقتی سفارش مشتری آماده شد و این اعلان را از طریق پیامک به اطلاع او رساندید، می‌توانید لینک پرداخت را نیز ضمیمه کنید یا زمانی که مشتریان به شما سر می‌زنند، می‌توانند به سادگی هرچه تمام‌تر کد QR را اسکن کرده و پرداخت کنند. 

دسترسی API

برنامه‌نویسان موبایل، توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای رومیزی و کسب‌وکارهای بزرگی که جامعه مخاطبان خاص خود را دارند، ترجیح می‌دهند راه‌های پرداخت ساده‌تری را پیش پای مشتریان خود بگذارند. اگر شما جزو این دسته از افراد هستید، هیلاپی راه‌کارهای منعطف و قابل توجهی را برای شما در اختیار دارد. علاوه بر گزارش‌گیری با استفاده از API می‌توانید فرایند پرداخت را بر این بستر سوار کنید تا بالاترین تجربه کاربری ممکن را داشته باشید.